স্টার টম ডিলঞ্জ: আমি ইউএফও সম্পর্কে শ্রেণিবদ্ধ তথ্য প্রকাশ করতে চাই

1505x 13. 02. 2020 3 পাঠক

Pokud by byla odhalena mimozemská civilizace, třeba i vyspělejší než lidstvo samo, jaký vliv na společnost by to mělo? Pravděpodobně by byla rozvrácena, některé hodnoty by se rozpadly a otřáslo by to i samotnou křesťanskou vírou. Jsou to jen teoretické spekulace, ale musíme předpokládat, že objevení civilizace, která by nepocházela ze Země, by bylo pro lidstvo šokem. Hovoříme zde o zjištěních, která by lidská mysl vůbec nemusela ustát. Nejsme připraveni odhalit skutečnost a poznat pravdu, možná na to nebudeme připraveni nikdy.

Hudebník nebo ufolog?

Project Unity, zdroj musicfeeds.com

Thomas Matthew DeLonge je známý americký zpěvák a kytarista z rockových kapel Blink-182, Box Car Racer a Angels & Airwaves. Nyní se věnuje pouze posledně zmíněnému projektu, kvůli němuž odešel z Blink-182 a Box Car Racer. DeLonge ale není znám jen kvůli svému angažmá na punk-rockové scéně, je pověstný i posedlostí pro konspirační teorie, vládní spiknutí a mimozemšťany.

DeLonge založil svůj nový projekt – Project Unity. Pod jeho jménem se věnuje mnoha projektům. Například s knížkou Secrets Machines získal ocenění “UFO Researcher of the Year 2017”. Literární dílo si zakládalo na smyšleném sci-fi příběhu, který se opíral o skutečné informace.

Boj proti utajování informací pokračuje

Project Unity, zdroj youtube

Součástí projektu jsou i mini-dokumenty a videa s důkazy o kontaktu s mimozemskými technologiemi. DeLonge se svými aktivitami pokračuje a na další aktivity projektu Secret Machines láká novým trailerem. Zaměřil se v něm na boj proti dezinformacím a boj proti utajování informací, které by podle něj měla veřejnost znát, neboť na to má právo. Rozhodl se změnit vnímání kontroverzní oblasti, v níž už více než 70 let panuje dezinformace.

DeLonge se v rámci projektu spojil s vysoce postavenou osobou z Ministerstva obrany, která má na starosti tajný projekt Watertown a oblast 51. Zrovna zde jsou před veřejností ukryty informace, které by podle DeLonga neměly být tajemstvím. Také ale panují obavy, že tyto údaje by neměly vyjít na povrch, protože jde o věci tak strašlivé a nepředstavitelné, že by je veřejnost nemusela unést.

Důvod, proč jsou tyto informace a dokumenty tak dobře utajovány? Kdo kontroluje nebe, kontroluje i zemi. Všechno je pohřbeno pod závojem byrokracie. DeLogne věří, že je důležité konečně prolomit informační ticho.

অনুরূপ নিবন্ধ

নির্দেশিকা সমন্ধে মতামত দিন